fbpx

SICILY KITECAMP 28.4 – 12.5.2018

Võta enne suve puhkus Sitsiilia fläti paradiisis Lo Stagnones.

Sicily Kitecamp 28.4 – 12.5.2018

Lo Stagnone asub Sitsiilia läänekaldal Marsa ja Trapani vahel. See on väike koht soolajärvede ja viinamarjaistandustega. Viimastel aastatel on see lohesurfarite seas väga populaarseks saanud ja ala on kaetud lohesurfi koolidega.

Lisaks väga heale spotile on seal ka väga tuuline, eriti Mais. Jaheda merevee pärast tekivad seal korralikud termotuuled. Külma aga kartma ei pea, sest 3mm kalipso on täiesti paras, kui õhutemperatuur võib päeval tõsuta 23-30C. Mai kuus saab ka juba shortside ja T-särgiga surfata.

Laager on korraldatud koostöös kohaliku majutusteenuse pakkujaga. Elame väga mugavas asutuses Torre Lupa. See asub ainult 10 minuti sõidu kaugusel meie rigamispaigast. Rigamispaigaks on lohesurfikool, kus meid oodatakse avasüli. See on üks parimaid pealemineku kohti seal kandis. Lo Stagnones ei ole liivaranda, niiet kõik rigamiskohad ei ole väga mugavad ja ilma ohtudeta. Sellepärast on hea, et meil on oma kindel turvaline koht veepeale minekuks.

Torre Lupa on korteritega puhkeküla, mis on varustatud köögi, vannitoa ja kõige eluks vajalikuga. See ei ole tavaline hotell, niiet siin võid nautida oma tehtud sööki(kui soovid).  Ööbimise hind sõltub sellest, kui mitmekesi te korteris elate. Kui soovid säästlikumalt elada, siis võid ajada kokku kuni 6 inimest ja elada 6 inimese korteris. Lisaks saab aias hängida, basseinis ujuda, liha grillida jne. Poed, restoranid ja kõik vajalik on jalutuskäigu kaugusel.

Ööbimise hinnad:

1-2 inimest 61 € / öö / korter

3-4 inimest 85 € / öö / korter

5 inimest  98 € / öö / korter

6 inimest 114 € / öö / korter

Hind sõltub sellest, kui mitu inimest korteris ööbib.

Lisaks sellele tuleb maksta lisakulude eest (koristamine, voodiriided, gaas, elekter ja vesi)

1-2 inimene korteris 4,50 € / inimene / öö

3-4 inimest korteris 4 € / inimene / öö

5-> inimest korteris 3 € / inimene / öö

Näiteks, kui ööbid 6e inimese korteris, siis öö maksab 22 € ja kui 2e inimese siis 35 €.

Samas nädala eest maksad 6e inimese korteris 154 € ja 2e inimese omas 245 €.

Laagris ei ole vahetusi ega kindlaid saabumise ja lahkumise kuupäevi. Võite bookida omale sobiva aja, laager toimub 28.04-12.05.2018.

Lisaks tuleb maksta meie rigamiskoha eest. Tavaline hind selleks on 6-8 € inimese kohta päevas. Meie oleme kokku leppinud 20 € inimese kohta kogu meie grupile nädalaks.

Lisateenusena pakutakse ka varustuse hoidmist meie spotis, selle eest küsitakse 40 € nädalas. Eriti hea on see, kui suurema grupiga otsustate laenutada auto, siis ei pea kõiki asju autosse suruma vaid need juba ootavad sind rigamisalal.

Lo Stagnones ringi trippimiseks saab rentida auto või ratta. Auto rent on väga odav ja tasub ära. Saab õhtuti erinevaid kohti ja restorane külastada.

Lisaks saame pakkuda auto renti läbi kohaliku autorendifirma. Autod ei ole uued aga kindlasti saab vähema bürokraatiata auto kasutusse.

Rendihinnad:

Auto 25 € / päev

Jalgratas € 10 / päev või € 40 / nädal.

Täiskindlustus autole maksab 10 € päevas aga samas on nad öelnud, et väikesest kriimustusest ei tehta välja.

Lisaks saab rendiautot otsida siit: www.rentalcars.com

Lennud:

On kolm moodust Sitsiiliasse lendamiseks. Trapani, Palermo ja Catania lennujaamad.

Trapani on väike lennujaam 10 minuti kaugusel spotist/ööbimiskohast. Sinna leiab kõige suurema tõenäosusega lennu Ryanairiga.

Palermo ja Catania lennujaamad on suuremad ja sinna lendab rohkem lennufirmasid. Palermost ööbimiskohta on umbes tunni aja sõit. Catania lennujaamast ööbimiskohta sõitmiseks peaks varuma päeva.

Registeerimine:

 

 

TOP